2 063 ₴
Короповий підсак, Підсак Delphin PARTISAN
100x100/1.8m/2 parts
PARTISAN доводить, що сачок для коропа, здатний впоратися з трофейним уловом, можна придбати за дуже розумну ціну.
Він легкий, міцний, а малий розмір сітки означає, що він дбайливий до риби.
Наголівники сачка кріпляться до роз’єму з міцного твердого пластику. Цей роз’єм дозволяє швидко зібрати. Вся посадкова сітка розроблена в елегантному поєднанні зеленого та чорного кольорів, що гармонійно поєднується з навколишнім середовищем.
Під час створення концепції цього продукту ми також дбали про ваш комфорт — обидві частини вкриті неслизькою поверхнею для кращого зчеплення та маніпуляції. Тонка ручка виготовлена з карбону для міцності та легкості.
Технічна інформація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 100 см |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Вага | 652 г |
| Стан | Новий |