



1 755 ₴
Монтажний Столик, короповий монтажний столик, столик Sonik BANK-TEK bivvy table 47х30см
Міцний, легкий та дуже компактний, стіл для намету Bank-Tek виготовлений з алюмінію та важить лише 900 г.
Він має велику стільницю 47-30 см з регульованими по висоті ніжками від 22 см до 33 см.
Він ідеально підходить для приліжкового столика та має корисні підняті краї. Міцні регульовані ніжки з надійним фіксатором, механізмом ексцентрикового замка та нековзними гумовими ніжками.
Легко складати та зберігати у складеному кріслі чи ліжку.
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonik |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина стола | 30 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 22 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 33 мм |
| Довжина столу | 47 мм |
| Можливість регулювання висоти столу | Да |
| Кількість опор | 4 (шт.) |