3 933 ₴
Короповий підсак, Підсак Delphin YKONA 100/100 1,8 m
Створення ідеальної підсакової сітки для коропа часто є складним завданням. З акцентом на жорсткість ручки сама вага може значно збільшитись, у той час як надзвичайна витонченість суперечить ідеальній жорсткості. Потім є Delphin YKONA, посадкова мережа, яка об'єднує всі згадані аспекти в приємно збалансоване ціле, з яким ви з нетерпінням чекатимете кожного використання після бою. Вуглецева рукоятка YKONA має ідеальну жорсткість і дозволяє легко ловити велику рибу. Тим не менш, його вага дуже приємна, навіть якщо брати його однією рукою! Ще одна важлива передумова для успішного приземлення - це володіння самим зброєю. Кожен рибалка знає, що іноді вирішують секунди. Однак YKONA у цьому відношенні є відмінним вибором. Після довгих випробувань різних кутів установки і діаметра самих з'єднувачів важелів, ми досягли стадії, коли важелі дуже міцно сидять в центральній муфті. При цьому їх можна відключити швидким рухом по сотні. І це надзвичайно важлива особливість ловильной мережі для коропа! Крім того, YKONA пропонує сітку, яка є міцною, досить легкою і не пошкоджує улов! Ще одна перевага - вшитий в сітку магніт і його відповідна частина, закріплена на ручці. Завдяки цьому мережа добре тримається на місці і не буде випущений, поки риба не буде піднята. Delphin YKONA - ідеальний вибір навіть для самих вимогливих ловців карпа, до того ж упакований в практичний портативний валізу.
Технічні параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 700 г |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |